גרפולוגיה להכוון אישי

גרפולוגיה  לשרות המחקר ההיסטורי, ולשרות הפרט: להיכרות עצמית,  לזיהוי מצבי "תקיעויות" רגשיות, מקצועיות,  ובין אישיות. 

הגרפולוגיה – הפסיכולוגיה של כתב היד – היא מבדק פסיכולוגי מרתק ומסקרן. מזה עשרות בשנים, נעזרים בה בארץ ובעולם  בתחומים מגוונים, החל במיון מועמדים לעבודה, דרך ייעוצים אישיים כגון הכוון מקצועי והתאמה זוגית וכלה בסיוע במחקרים אודות אישים בהיסטוריה.

ניתוח כתב יד כזה, תוכלו למצוא באתר של האגודה היונגיאנית, בו ניתחתי את כתב ידו של ק.ג. יונג.  בקישור הבא:

http//israjung.co.il/chochma4/harel.htm

כתורה המעגנת את עצמה על יסודות פסיכולוגיים, היא עשויה לסייע לנו להכיר את עצמנו ואת זולתנו והיא עושה זאת בדרכים מפתיעות והגיוניות לחלוטין. ניסיוני המקצועי והשכלתי בתחום הפסיכולוגיה והפסיכותירפיה היונגיאנית מאפשרים לי להעניק ייעוץ אישי בתחומים מגוונים. החל מהכוונה לתחומי לימוד, המלצות להכוון מקצועי, לצעירים בתחילת דרכם המקצועית ולמבוגרים, המבקשים לעבור הסבות מקצועיות. כמו כן, ניתנים ייעוצים  להתאמה ולהיכרות בין אישית לצורכי שותפויות עסקיות וזוגיות.

                                                               עץ של תקווה

אחד מסוגי הניתוחים והגרפולוגיים והאישיים הכרוכים במפגשים מרגשים נוצרים כאשר בני משפחה מביאים את כתבי היד של בני משפחה שלא הכירו, או כאלה שהכירו מנקודות מבט שונות. בנים של.. נכדים של.. ומקרים קשים של הורים שכולים שמבקשים ללמוד יותר על בניהם.  הם באים בהתרגשות גדולה, מפקידים בידיי את כתבי היד של היקרים להם, מאזינים בקשב רב, מבינים ומכירים היבטים חדשים על  אופיים וחייהם של מי שאינם איתנו עוד. שותפויות כאלה, ביני לבין הנועצים, מאשרות לי תמיד, כמה ברת מזל אני, שבחרתי במקצוע שלי!

לצורך ניתוחים גרפולוגיים מסוג זה, אני זקוקה לכתבים רבים ככל האפשר, ולנתונים ביוגראפיים בסיסיים .הייעוצים ניתנים בדרך כלל בע"פ, אך ניתן להקליט את הפגישה .

וחידה חדשה: מי מבין הכותבים אמן? ומי המדען? ואולי כל אחד אמן בתחומו??

darwin_tree_lg

כתב ידו של אמן

 פתרת נכון!!

כתב היד הראשון הוא של צ'ארלס דארווין, שהיה חוקר ויצירתי מאוד בתחומו.

הכתב השני: של אמן, שלצערי איני יודעת את שמו, אך כתב ידו  מעיד על יצירתיות, והקו שלו צבעוני ובעל נוכחות "פלסטית" מרהיבה, לטעמי.

footer_line_960

גרפולוגיה משפטית | לימודי גרפולוגיה | גרפולוגיה להכוון מקצועי

דבורה הראל גרפולוגית
deborah@harell-graphology.co.il

© כל הזכויות שמורות