התמחות והכנה לבחינות בגרפולוגיה

התמחויות והתמקצעות בגרפולוגיה, והכנה לבחינות מקצועיות של אגודות שונות לגרפולוגיה

הקדשת ללימודי הגרפולוגיה שלך שנים של תרגול?, התאהבת במה שאתה יכול לגלות דרך כתב היד? המקצוע הזה קוסם לך?, הגיע הזמן לחדד את המיומנויות המקצועיות שלך?

בין אם רצונך לגשת לבחינות מקצועיות, ובין אם אתה מרגיש "תקוע" וברצונך להעמיק את הידע שלך ולשלוט ברזי המקצוע, להתקדם בכתיבת חוות דעת ממוקדות, ברורות ומדויקות ולקבל כלים מובנים לקדם את עצמך באופן יעיל ומקצועי. אני כאן בשבילך!

vonnegut_autograph_retouched

 חתימתו של הסופר קוהוט: כשרון הרישום, ההומור המתגלה לעין, תמים ומשעשע ככל שיהיה,מסגיר גם תוקפנות, ואדם הסובל משינויים קיצוניים במצבי רוח כל זאת, ועוד, נלמד לזהות הן בחתימות והן בכתבי ידם של מפורסמים ואנשים מהשורה כאחד

כגרפולוגית מנוסה מאוד, שהעמידה מספר נכבד של גרפולוגים פעילים, הן בהוראה והן בפרקטיקה, אשמח לסייע לך להיכנס לעולם המסקרן והמספק הזה ששמו גרפולוגיה. בין אם למדת אצלי, או אצל מורים אחרים, אני משוכנעת שאוכל לתרום לך מעט מנקודת המבט שלי, העשויה להעשיר את ניסיונך ואת דרך הסתכלותך על כתבי יד והאנשים שכתבו אותם.

אלמד אותך איך לארגן את המידע המתקבל מסימני הכתב השונים, מתורות הטיפוסים לכדי כתיבת חוות דעת מקצועית ותיאור אישיות אינטגרטיבי ובעל משמעות.

מסגרת ההתמחות וההכנה לבחינות בגרפולוגיה מתבצעת הן בקבוצות והן באופן פרטני, ופרטים על ההתמחויות משתנים בהתאם למספר השעורים, ולמספר המשתתפים בקבוצה.

לפרטים, ניתן לפנות אלי אישית בטלפון 054-4252314